LSP – 27.7. – 3.8.2019

Vážení rodiče,

omlouváme se, že jsme nedali ihned vědět, jak jsme dojeli. Problém byl v připojení na internet které budeme mít vždy až po desáté hodině večer. Dojeli jsme tedy dobře a po obědě jsme vyrazili na tradiční procházku na APALUCHU, což je chata, kde se točil film „S tebou mě baví svět“. Procházkou jsme ušli cca 8km. Po večeři byl na programu bränball. Dětem, které tuto hru hráli poprvé se hra líbila.

LSP – Neděle 28.7.2019

Někdy je opravdu těžké vybrat jen pár fotek, proto jsme si stanovili horní hranici počtu fotografií na 80. Budete-li mít zájem o kompletní sadu fotografií, dejte dětem na začátek školního roku USB disk a já jim je nakopíruji. Zatím mámen jen 900 fotografií, což jsou 2GB.

LSP – Pondělí 29.7.2019

Dnes jsme chtěli odpočinkový den. Nepovedlo se. Dopoledne hody,hody doprovody (oštěp, koule, bombičky, …), lukostřelba a basketbal. Odpoledne výlet do Vrchlabí a po večeři Bränball.

LSP – Úterý 30.7.2019

Dopoledne opět žádný odpočinek nebyl. Děti běžely 1,9km s převýšením cca 100m. Odpoledne se konečně povedl odpočinek a legrace.

LSP – Středa 31.7.2019

Máme obrovské štěstí na počasí. Výlet na Sněžku se vydařil, celý den svítilo sluníčko a děti si užily borůvek až až. Někteří po sedmnácti kilometrové procházce podávali ještě obdivuhodné gymnastické výkony. 🙂

LSP – čtvrtek 1.8.2019

Dopoledne byly skokové soutěže, odpoledne si personál penzionu připravil pro děti hledání pokladu a potom opět vodní hrátky a příprava na biatlon. po večeři opět turnaj v Bränballu.

LSP – pátek 2.8.2019

Dnes jsme uskutečnili závod v biatlonu. Díky správě KRNAPU jsme mohli dětem zajistit luxusní střelnici přímo v národním parku. Děti byly z biatlonu opravdu nadšené. Některým byl dopřán i pneuservis v podobě zavazování tkaniček v průběhu závodu. Odpoledne pak proběhly další lehkoatletické soutěže, ale i předodjezdový úklid areálu. Po večeři vyhlášení výsledků, noční bojovka a již tradiční závěrečné promítání filmů. Těšíme se na příští rok. Termín je objednaný od 25.7. do 1.8.2020. Zítra přijedeme kolem 13:00. čas ještě upřesníme SMS.

This entry was posted in Aktuality, Nezařazené, Školní akce, Sport. Bookmark the permalink.