LSP 2020

Poslední celý den sedmý.

Byl pro děti i pro nás fyzicky velmi náročný. Začalo to očekávaným biatlonem, po obědě byla relaxační chvilka s klouzačkou výrobou bublin a koupáním v bazénu a pak jsme dohrávali rozhodující zápas v bränballu. Po večeři vyhlášení vítězů a předání odměn, kino a diskotéka. Z té jsme nemohli dát více fotek, protože jsme museli děti zastavit, aby nebyly rozmazané. Z Dolního dvora bychom měli vyjíždět mezi 10:00 a 11:00. V praze tedy budeme mezi 12:30 a 13:00. Bude samozřejmě záležet i na provozu. Děti vás budou informovat telefonem.

Těšíme se zase na příští rok.

Vladimír Kučera, Jiří Nekovář, Šárka Kučerová a Jan Průša.

Šestý den

Opět probíhaly soutěže a nácviky. Dopoledne i odpoledne, Večer byl táborový oheň, opékání špekáčků a navštívil nás Krakonoš. Starší děti připravily pro mladší noční bojovku. Na zítra proto bude posunutý budíček i snídaně.

Celodenní výlet – den pátý.

Zatím máme neskutečné štěstí na počasí. Na rozhledně sice foukalo, ale jinak stále slunečno a teplo. Po cestě z Černé hory jsme se opět zastavili na Renerově strouze a dál jsme sbírali borůvky. Den byl opět zakončen bränballem.

Den čtvrtý.

Dopoledne jsme sice běhali 2km s převýšením 108m, ale protože nás zítra čeká celodenní výšlap z Černé hory, tak zbytek dne byl relaxační. Někdo hrál ringo jiný zase volejbal a někteří se koupali a jezdili na nové atrakci – lanovce.

Třetí den

Dohráli jsme bränball z předchozího dne. Naši nejmenší se lepší ne každým dnem, ale snad každou minutou. Před obědem konečně vyšla návštěva místního plaveckého stadionu a po obědě jsme již tradičně vyrazili na výlet do Vrchlabí. Po večeři se někteří opět vykoupali a pak si děti sami vymysleli vybíjenou, která byla úžasná. Večer jsme zakončili kinem.

Máme druhý den za sebou. Začali jsme rozcvičkou abychom podali při běhu do kopce co nejlepší výkony. Po obědě byl nácvik různých herních dovedností a večer jsme si zahráli velmi oblíbený bränball.

Vážení rodiče,

na letní pobyt jsme dorazili bez jakýchkoli problémů. Ihned jsme se seznámili s naším okolím a první tradiční cesta vedla na Apaluchu, to je chata, na které se točil film „S tebou mě baví svět“. Další informace budou vždy večer nejdříve po 22 hodině. Pokud se budete chtít informovat osobně, tak v podkladech bylo telefonní číslo na moou maličkost.

Děkuji za přízeň

Vladimír Kučera

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.