Rabbit cup

V pátek 13.12. se konal ve Sportovní hale Jižní město Rabbit cup – pohár aerobiku, kterého se zúčastnily vybrané žačky naší školy. Cvičilo se hromadně podle jednotlivých věkových kategorií. Z naší školy to byly zástupkyně druhých, čtvrtých, osmých a devátých tříd. Závodnice se podle lektorky, která předcvičovala, snažily o co nejlepší zachycení a naučení sestavy. Ty nejlepší postoupily do finálového kola. V našem případě to bylo všech 15 dívek. Vícečlenná odborná porota hodnotila techniku cvičení, rychlost a správnost zachycení sestavy a hlavně výraz soutěžících. 4.místo v II.kategorii obsadila Adéla Řezníková z 2.A, v V. kategorii (7., 8., a 9. třídy) obsadila 4. místo Natálie Korbelová z 9.B, a 5. místo Kateřina Šimonová z 9.C. Celkově se naše škola umístila na druhém místě. Všechny dívky si soutěž opravdu užily. Děkuji jim a gratuluji.

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.