MAPA ŠKOLY

Milí žáci/učitelé/rodiče/zaměstnanci, cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který všichni zaintersovaní měli možnost vyplnit. Šetření bylo připraveno anonymní, tedy tak, aby bylo možné své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Vyhodnocení dotazníků nyní předkládáme. Těší nás velká návratnost dotazníků, množství námětů, ale také pochval. A především to, že celkové výsledky naší školy jsou nadprůměrně dobré, což svědčí o spokojenosti dětí, rodičů i zaměstnanců.

Souhrn výsledků ZDE.

 

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.