9.A – Sportovní akce

VOLEJBALOVÝ TURNAJ

Dne 21.2. se naše spolužačka Kristýna Třísková zúčastnila volejbalového turnaje pro P 11. Společně s dalšími děvčaty obsadily pěkné druhé místo.

VÁNOČNÍ TURNAJ V PING-PONGU

POPRASK – BASKETBAL

Dne 13.12. se družstvo žáků 9.tříd ve složení Adéla Francová, Honza Průša, Bára Šimáčková, Kiki Třísková, Honza Tříska a Ondra Vlásek zúčastnilo basketbalové soutěže Poprask. Po skvělém výkonu se chlapecký tým umístil na druhém místě. Tým dívek skončil na vynikajícím prvním místě. Tím si naše sportovkyně zajistily postup do pražského finále.

Gratulujeme!!!

Bruslení

Začátkem prosince jsme se zúčastnili “Mikulášského bruslení” na zimním stadionu ve Velkých Popovicích. Kromě ledního hokeje a volného bruslení jsme závodili i o nejrychlejšího bruslaře. Všichni jsme si to skvěle užili.

Florbal – dívky

Naše spolužačky (Fridrichovská Nicole, Hodková Anežka, Lukášová Kristina, Šimáčková Bára a Třísková Kristýna) se zúčastnily turnaje ve florbale. Po skvělém výkonu se umístily na druhé příčce. Gratulujeme!!!