Akce

Akce 2019/20

Vánoční dílničky ve školní družině
Ve čtvrtek 12. prosince uspořádala školní družina vánoční dílničky. Děti si mohly vyrobit vánoční dekorace, například věnec, betlém nebo hvězdičku z korálků.
Prohlédněte si galerii

Akce 2018/19

Jarní dílničky ve školní družině
Ve čtvrtek 11. dubna se ve školní družině konaly dílničky. Děti si za pomoci rodičů mohly uplést pomlázku, vyrobit ruční papír a vyzdobit jarní krabičku a mnoho dalšího.
Prohlédněte si galerii.

Akce 2017/18

Exkurze do pekárny Kabát
Školní družina (1. A) se zúčastnila exkurze do pekárny Kabát v Michli. Děti viděly výrobu oblíbených pekařských výrobků a dokonce si mohly vše vlastnoručně vyzkoušet. Několik pamlsků si odnesly s sebou.
Prohlédněte si galerii.

Program „Nauč se mi rozumět“ v ŠD
Ve školní družině nás opět navštívil pan Šusta se svým pejskem Rozárkou, tentokrát přivezl i strašilky a hada. Hravou formou dětem vysvětlil pojmy jako bezpečná vzdálenost, výstražné signály, obrana teritoria apod. Děti byly nadšené a do programu se se zájmem zapojily. Prohlédněte si galerii.

Akce 2016/17

Olympiáda ve školní družině
Ve čtvrtek 22. června proběhlo již tradiční olympijské klání. Děti soutěžily v běhu na 100 m, v hodu tenisovým míčkem, ve skoku dalekém, slalomovém běhu a střelbě na branku florbalkou. Odměněni byly nejen nejlepší, ale všichni, kdo se zúčastnili. Prohlédněte si galerii.

 

Zoopark Radonice
V pondělí 5. a 12. června navštívilo 3., 4., 6. a 8. oddělení ŠD Zoopark v Radonicích. Počasí nám přálo, výlet se všem líbil.
Prohlédněte si galerii.

 

Kouzelnicko-bublinková show
Ve školní družině 31. května proběhla kouzelnicko-bublinková show. Kouzelník nám předvedl zajímavé triky a dokonce jsme se jeden z nich naučili. Potom následovala bublinková show, při níž jsme viděli malé i obrovské bubliny, do kterých se vešly děti a i paní vychovatelka. Prohlédněte si galerii.

 

Karneval v ŠD
Ve středu 22. března odpoledne se ve školní družině konala tradiční karnevalová veselice. Během karnevalu proběhly rozličné soutěže, zpívání a tancování. Na závěr byly vyhodnoceny nejlepší masky.
Prohlédněte si galerii.

 

Prohlídka stadionu AC Sparta Praha
V pátek 4. listopadu navštívilo 9. a 10. oddělení s přihlášenými dětmi fotbalový stadion AC Sparta Praha na Letné. V doprovodu p. Přibyla jsme si prohlédli tiskovou místnost, vyslechli si zajímavé vyprávění o historii týmu, podívali se do novinářského sektoru, kam se běžný návštěvník nedostane. Prohlédněte si galerii.

 

Exkurze do ateliérů ČT
V pátek 23. září se přihlášení žáci z 9. a 10. oddělení školní družiny vydali na exkurzi do ateliérů České televize na Kavčích horách. Prohlédli jsme si některá studia a dokonce jsme byli svědky natáčení pořadu Planety Yó. Děti si vyzkoušeli práci kameramanů, moderátorů, vyzkoušeli si kostýmy herců. Jak se nám výlet vydařil, se můžete podívat ve fotogalerii. Prohlédněte si galerii.