7.C

Vítejte v 7.C 🙂

Dnes žáci dostali žákovské knihy, prosím, o vyplnění prvních dvou stránek do ČTVRTKA. Děkuji.

______________________________________________________________

Tak už nám skončilo prázdninové období a já Vás opět vítám v novém školním roce 😉

V pondělí 3.9.  se všichni sejdeme v naší nové třídě (hlavní budova, bývalá knihovna) nejpozději v 8:00hod. a strávíme společně 1hod., ve které se přivítáme, nasajeme školní atmosféru, řekneme si něco k organizaci celého týdne a potom Vás v 8:45hod. propustím domů. 😉 V tento den se už vaří, jestli budete mít o oběd zájem, vydávat se bude od 11:00-12:30hod.

V úterý 4.9. už budeme ve škole déle – 8:00- 11:40 – přinesete si poznámkový blok, něco na psaní, přezůvky a zámek na skříňku, den strávíme ještě všichni společně, projdeme si školní a klasifikační řád, připomeneme si, jak bychom se ve škole měli chovat atd. a hlavně si prozradíme, jak bude vypadat ROZVRH. Kdo bude mít zájem po výuce odcházíme rovnou na oběd, který se opět vydává do 12:30hod.

STŘEDA – výuka již podle rozvrhu!

1. týden odpadá odpolední vyučování.

V průběhu 14 dní prosím donést 1.200Kč do třídního fondu (platba na všechny pracovní sešity, školní pomůcky a aktivity v průběhu celého roku). Děkuji.

A dále prosím v naší třídě chybí kuchyňské utěrky, kapesníčky v krabičce, kdo můžete, přineste. A jestli má někdo možnost přinést i balík papíru na různé kopírování pracovních listů, byla bych moc ráda. Děkuji.

Přeji mnoho zdaru a správné vykročení do nového školního dobrodružství 🙂

Zítra se na Vás těším 😉