7.C

Vítejte v 7.C 🙂

Ve čtvrtek 6.12. jsme s žáky podnikli výlet do Trojského útulku, kde hlavním naším úkolem bylo předat peněžitý a hmotný dar pro zvířátka. V minulém školním roce si děti vymyslely, že vyrobí vlastnoručně různé výrobky, které se pokusí prodat a získané peníze poputují ke zvířátkům. Nakonec se nám podařilo vybrat 4.500Kč a navíc byli i tací, kteří darovali např. pelíšky, granule a různé pamlsky. Vše bylo odevzdáno. Útulek  jsme si mohli také prohlédnout, což na nás všechny dolehlo a jsme opravdu rádi, že vše, co jsme přinesli padlo na úrodnou půdu. A já jako učitelka jsem hrdá na všechny žáky třídy 7.C. Jsem moc ráda, že nemyslíte jenom na sebe 🙂

______________________________________________________________

Dobročinná akce – Jan Haubert 11. 12. 2018

______________________________________________________________

Milí žáci, vážení rodiče,

i tento rok naše třída vyjede na školu v přírodě. Tentokrát zamíříme na sever do Jizerských hor. Ubytování máme zajištěno v hotelu Semerink v Janově nad Nisou.

Termín : 23.duben ( úterý po Velikonočním pondělí) do SOBOTY  27.dubna 2019. 

CENA : 3200,- (  v ceně ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava, zajištění zdravotnického dohledu, zajištění sportovního odpoledního  programu +  výlety)

Bližší informace o hotelu : http://www.hotel-semerink.cz/.

______________________________________________________________

Třídní schůzky/pohovorové hodiny v úterý 13.11.2018 od 17,00 ve třídě 7.C

Hodnocení chování a prospěchu za I.čtvrtletí, všeobecné informace, poté individuální konzultace s vyučujícími.

______________________________________________________________

Dnes žáci dostali žákovské knihy, prosím, o vyplnění prvních dvou stránek do ČTVRTKA. Děkuji.

______________________________________________________________

Tak už nám skončilo prázdninové období a já Vás opět vítám v novém školním roce 😉

V pondělí 3.9.  se všichni sejdeme v naší nové třídě (hlavní budova, bývalá knihovna) nejpozději v 8:00hod. a strávíme společně 1hod., ve které se přivítáme, nasajeme školní atmosféru, řekneme si něco k organizaci celého týdne a potom Vás v 8:45hod. propustím domů. 😉 V tento den se už vaří, jestli budete mít o oběd zájem, vydávat se bude od 11:00-12:30hod.

V úterý 4.9. už budeme ve škole déle – 8:00- 11:40 – přinesete si poznámkový blok, něco na psaní, přezůvky a zámek na skříňku, den strávíme ještě všichni společně, projdeme si školní a klasifikační řád, připomeneme si, jak bychom se ve škole měli chovat atd. a hlavně si prozradíme, jak bude vypadat ROZVRH. Kdo bude mít zájem po výuce odcházíme rovnou na oběd, který se opět vydává do 12:30hod.

STŘEDA – výuka již podle rozvrhu!

1. týden odpadá odpolední vyučování.

V průběhu 14 dní prosím donést 1.200Kč do třídního fondu (platba na všechny pracovní sešity, školní pomůcky a aktivity v průběhu celého roku). Děkuji.

A dále prosím v naší třídě chybí kuchyňské utěrky, kapesníčky v krabičce, kdo můžete, přineste. A jestli má někdo možnost přinést i balík papíru na různé kopírování pracovních listů, byla bych moc ráda. Děkuji.

Přeji mnoho zdaru a správné vykročení do nového školního dobrodružství 🙂

Zítra se na Vás těším 😉