6.C

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH TŘÍDY 6. C

ŠKOLNÍ ROK 2017 / 2018

Děkuji celé třídě 6.C za úžasné překvapení a milý dárek k narozeninám. Udělali jste mi ohromnou radost a opět jste mě úžasně překvapili za super nápad 🙂 Děkuji Vám, jste skvělá parta, Vaše třídní učitelka Jana Součková 🙂

______________________________________________________________

Středa 27. září

Planeta Země 3000

promítání dokumentárního pořadu : Brazílie – vášnivé srdce Jižní Ameriky z produkce Planeta Země 3000 v kině Světozor (Václavské náměstí), cena 60,-Kč (bude placeno z TF)

______________________________________________________________

Vážení rodiče, milí žáci,

prázdniny jsou již na samotném konci a opět přichází návrat do školních lavic. Školní rok 2017/2018 začíná již toto pondělí 4. září v 8:00hod.

ORGANIZACE 1. ŠKOLNÍHO TÝDNE:

PONDĚLÍ – 8:00 – 8:45 – slavnostní zahájení, kontrola seznamu žáků a seznámení s novými žáky + prosím, aby žáci věděli, kdo bude chodit v Po 4.9. a v Út 5.9. na oběd (tento den bude oběd od 11:00hod.)

ÚTERÝ – 8:00 – 11:25 – třídní agenda – školní řád, klasifikační řád, domácí příprava, chování, seznámení s rozvrhem a učiteli, žákovská knížka, skříňky, rozdělení funkcí aj. (obědy se vydávají hned po vyučování)

STŘEDA – vyučování podle rozvrhu bez odpolední výuky

ČTVRTEK – vyučování podle rozvrhu bez odpolední výuky

PÁTEK – vyučování podle rozvrhu bez odpolední výuky

Prosím v průběhu tohoto týdne, aby žáci přinesli papírové kapesníčky v krabičce (jinak nic jiného není potřeba – mýdla, toaletní papír i papírové ruličky máme). Jakmile děti dostanou žákovské knížky prosím o jejich vyplnění, budu kontrolovat adresy a telefonní čísla. Dále si mohou již přinést ručník, výtvarné pomůcky a tělocviky, které si budou moct nechat ve třídě, záleží na nich samotných. Náhradní klíče od skříněk mám od hodně žáků u sebe.

Dále prosím o 1.000Kč do třídního fondu (na zaplacení pracovních sešitů a různých akcí, které nás v tomto roce čekají). Žáci mohou peníze nosit od 11.9. Děkuji.

Jinak platí vše jako v minulých letech, prosím, sledujte naše stránky třídy, kde Vás budu já i další učitelé informovat o důležitých věcech a dále budu fungovat na emailové adrese (s žáky se uvidím na hodinách českého jazyka a občanské výchovy, pokud budete chtít řešit jiné předměty, prosím, kontaktujte přímo vyučujícího).

                                                                                             Jana Součková

                                                                                             třídní učitelka