Aktuality

 

Pozor!! Od 17.10.2017 až do odvolání je z důvodu rekonstrukce UZAVŘENO ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ!!! Není možno tudy ani procházet. Děkujeme za pochopení.

POZOR!!!!

Děti z kroužků končících po čase 17:30 hod. Všestranná sportovní příprava, Disko Dance – Domino, TŠ Ivy Langerové, Gymnastika pro děti, Tradiční karate a také JUDO, si prosím vyzvedávejte z bočního vchodu školy u školního hřiště (šedé schodiště). Děkujeme

KERAMIKA  –  s paní Květou Vondráčkovou

Pondělí 14:00 – 15:30hod. 1.-2. třídy

Pondělí 16:00 – 17:30hod. 3.-9. třídy

Středa 14:00 – 15:30hod. 1.-3.třídy

 

POZOR, některé kroužky již začínají !!!!

Připomínáme, že děti mohou opustit ŠD pouze na ty kroužky, které jsou písemně hlášeny rodičem. viz dokumenty ŠD. Nebude-li odchod žáka písemně podložen, nebude na kroužek propuštěn. V tomto případě není podstatné, že dítě jde NA nějaký kroužek, ale že opouští prostory ŠD. Toto opatření je platné po celou dobu školního roku a je uvedeno i ve vnitřním řádu ŠD, proto i o všech dalších změnách informujte včas a písemnou formou.

Děkujeme, že nám pomáháte pro děti vytvořit bezpečné a přehledné prostředí.

JÓGA pro děti

Úterý 16-17hod.

V tomto kroužku dochází k malé změně. Příjemné cvičení malých jogínků povedou odborní lektoři jógy – Adélka a Lukáš, kteří se aktivně věnují systému Jóga v denním životě a speciálnímu jógovému cvičení pro děti „Svítání.“
Setkání s jógou budou probíhat vždy v úterý od 16 do 17 hod.

Pokud máte zájem o přihlášení dítěte na jógu, či bližší informace, prosím obracejte se na vychovatelku Lenku Tomáškovou tel.: 776 206 502.

 

Změna tel.čísla do ŠD.

Nové číslo: 607 312 071

Děkujeme za pochopení.

 

Přiobjednání čipů

V případě zájmu o přiobjednání čipů kontaktujte paní vychovatelku Martinu Krupičkovou na e-mailu krupickovam@donovalskazs.cz.

Nový systém vyzvedávání

Podrobné informace k novému systému vyzvedávání dětí ze školní družiny najdete na této stránce.