Vítězové krajského finále

Naši chlapci z osmých a devátých ročníků vybojovali největší sportovní úspěch naší školy za posledních deset let. Basketbalové družstvo ve složení Jakub Hudut, Václav Zavadil, Martin Říha, Vojtěch Beneš, Miloslav Valena, Filip Stacho, Marek Červinský, Bui Hoang Hai, František Syrovátka, Jan Tříska, Ondřej Vlásek a Jan Průša vybojovali ve velmi náročných zápasech vítězství ve finále Prahy v basketbalu starších žáků a probojovali se do republikové kvalifikace, která se koná ve čtvrtek 7.4.2016.

Děkujeme a držte chlapcům pěstičky

Rubriky: Naše úspěchy, Sport | Napsat komentář

Rozloučení s deváťáky

Poslední den školního roku 2016/17 je za námi. ZDE se můžete podívat na fotogalerii z rozloučení s žáky devátých ročníků, kterým přejeme do dalšího studia i osobního života jen to nejlepší. Teď už si všichni užívejme léta a prázdnin a v pondělí 4. září na viděnou!

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Akademie 2017

Bohužel jsou trochu problémy s programem na střih videa, proto alespoň pár fotografií.

Až se nám podaří něco sestříhat, budeme okamžitě dávat zprávu do aktualit. Zatím prosíme o trochu trpělivosti.

Děkujeme

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Akademie k 35. výročí ZŠ Donovalská

V letošním roce má naše škola, ZŠ Donovalská, 35.narozeniny. Hlavní akcí, která se na oslavu tohoto výročí konala, byla školní akademie. Dnem D se stal 14. červen 2017. Akademie byla velkou událostí a opravdu se povedla. Ale tomuto podvečeru předcházela spousta práce, kdy se pilně  připravovali jak žáci, tak i učitelé.

V 17 hodin byla akademie ve slavnostně vyzdobené tělocvičně zahájena. Všechna vystoupení bravurně uváděli a slovem provázeli Kristýna Třísková a Samuel Pastierik, žáci naší školy. Jednotlivá představení žáků 1. i 2.stupně byla pestrá – taneční vystoupení (country tance, moderní i klasický tanec, mažoretky) střídala na pódiu čísla hudební (zpěv, hra na klavír, kytaru a housle) nebo dramatická, zastoupená roztomilými pásmy těch nejmenších. Velmi se líbila také sportovní vystoupení, jako byl aerobic, skupina ATS Domino nebo SOKOL Praha, všem se tajil dech při vystoupení členek JNS. Překvapením na závěr byla pedagogy předvedená a obrovským potleskem oceněná spartakiádní retro skladba POUPATA.

Vynaložená snaha a příprava nevyšla nadarmo, každé číslo mělo své kouzlo, všichni účinkující sklidili úspěch a velký potlesk si opravdu zasloužili.

                                                                              Mgr. Zdeňka Manochová

PS: video z akce se připravuje a je se na co těšit 🙂

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Máme olympijské medaile!

Velký úspěch se podařil žákyni 8.A Dáše Hejhalové na právě probíhajících Olympijských hrách dětí a mládeže v Brně. Naší cyklistické hvězdě se podařilo získat tři zlaté olympijské medaile a jednu stříbrnou. Tímto výkonem se dokonce stala nejúspěšnější sportovkyní pražské výpravy, napříč ostatními sporty.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Zbraslavský pohár

Basketbalové soutěže byly v letošním školním roce dnes zakončeny Zbraslavským pohárem. Letos se uskutečnil ve dvou kategoriích – pro žáky 1. stupně a pro žáky 2. stupně. V obou jsme nenašli přemožitele a odvezli si tak zlaté medaile a poháry pro vítěze. Blahopřejeme. U mladších žáků se úspěšně role rozhodčího ujal Honza Průša.

Rubriky: Sport | Napsat komentář