LSP – pondělí

28. 7. 2014

Dopoledne a po večeři sport, odpoledne vycházka do Vrchlabí  – celkem cca 11 km.

LSP – neděle

27. 7. 2014

Dnešní den jsme věnovali různým sportovním aktivitám.

Letní sportovní pobyt

26. 7. 2014

Do místa pobytu jsme dojeli kolem půl jedenácté, šli na krátkou procházku a v půl jedné jsme již obědvali. Poté jsme se ubytovali a pak až do večera hráli různé hry.

Krásné prázdniny!

27. 6. 2014

ZŠ Donovalská přeje všem žákům i rodičům krásné prázdniny a těšíme se na viděnou 1. září 2014!

Poslední zvonění

27. 6. 2014

Fotky z posledního zvonění najdete ZDE.

Zbraslavský pohár

23. 6. 2014

23.6. se ve sportovní hale Na Třebešíně uskutečnil další ročník Zbraslavského poháru ve dvou kategoriích. Zlaté medaile získalo družstvo našich žáků z třetích  a pátých tříd ve složení Čížek, Štrunc, Ňachajová, Dobšovičová, Peterka – nejlepší střelec týmu, Wiener – nejlepší hráč týmu, Pavlica, Šilhánek a Filip ml. Bronzové medaile získalo družstvo starších chlapců ve složení Doležal -  nejlepší střelec týmu, Hudut – nejlepší hráč týmu, Ristič, Kebrle, Sekal, Hošek, Stacho, Říha, Vlásek a  Filip st. Všem  gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Ozdravný pobyt Lites – Mnichovo Hradiště

16. 6. 2014

Fotogalerii z kurzu naleznete ZDE.

Příjezd z ozdravného pobytu je, tak jak bylo dopředu avizováno,  v 16:00!!!

Z procházky nakonec byl pěkný výlet i se zmrzlinou. Odpoledne se pak děti ve skupinách věnovaly nejrůznějším aktivitám od netradičních her, přes lanové překážky až po vaření kotlíkového guláše. Skupiny se také průběžně střídají v bazénu. Středeční dopoledne bylo vyplněno sportovními hrami, ve kterých soutěžilo osm věkově smíšených týmů.

První rychlé info z ozdravného pobytu: cesta bez problémů, všichni jsou ubytováni, jídlo výborné. Areál má k dispozici několik sportovišť, která jsme hned po rozřazení do družstev začali využívat. Zítra nás čeká první delší procházka s cílem zorientovat se v okolí.

Streetball – mania

10. 6. 2014

10.6. se konal ve sportovním areálu školského objektu Jitřní u ZŠ Filosofická turnaj základních škol ve streetballu. Zúčastnilo se 45 družstev  v 7 kategoriích. V pěti z nich jsme získali umístění na stupních vítězů. 1. místo získalo smíšené družstvo 8.-9. tříd ve složení Prachař, Jurčyk, Nešpor, Kutilová a Munzarová K., 2. místo smíšené družstvo 6.-7. tříd – Červinský, Říha, Vašek, Brečkayová a Šimáčková, 3. místa dívky 6.-7. tříd – Dvořáková, Francová, Hodková a Třísková, chlapci 6.-7. tříd – Hudut, Stacho, Syrovátka a Tříska a také chlapci 8.-9. tříd – Hošek, Ristič, Sekal a Vlásek. Nejstarší dívky prohrály boj o bronzové medaile, nejmladší ze 4.-5. tříd těsně nepostoupili do finálových bojů. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci.

„Co dokáže voda“ – projektové vyučování

10. 6. 2014

Projekt „Co dokáže voda“ se uskutečnil v rámci grantového programu, vyhlášeného MČ Praha 11. Děti vytvořily ze svých tříd výzkumná pracoviště a část pokusů probíhala také venku na pozemku školy. Součástí projektu byla výtvarná dílna, při které děti modelovaly, kreslily a malovaly, co všechno voda umí. Žáci také navštívili Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr a vodárnu v Káraném.Blešák

5. 6. 2014

Ve středu 4.6. proběhl ve školní družině bleší trh. Děti si přinesly pár věcí, rozložily je na deky a výměna mohla začít. Měnilo se opravdu všechno, hračky, šperky, knížky ale i oblečení a drobné bytové doplňky.


WordPress Loves AJAX