LSP – čtvrtek

31. 7. 2014

Dopoledne pršelo, takže jsme ho trávili odpočinkem při filmu. Odpoledne jsme již zase mohli dokončit na hřišti nějaké soutěže a pak proběhlo vyhlášení výsledků. Večer jsme opékali špekáčky a den zakončili diskotékou.

Týden uběhl jako voda a zítra v pátek kolem 12 – 12,30 bychom měli být u svých netrpělivě čekajících rodičů.

LSP – středa

30. 7. 2014

Na Sněžku jsme vyrazili již v 7 hodin. Do Pece nás dovezl miniautobus a na vrchol ukrytý v mlze lanovka. Dalších 17 km jsme museli ujít po svých. Škoda, že viditelnost byla celé dopoledne špatná. Pouze Adam Pavlica měl možnost se podívat na Luční boudě do prostor varny piva a sádky pstruhů pro potřeby místní restaurace. V závěru jsme našli místo s množstvím borůvek. Odpočinek přišel po návratu všem určitě vhod. Po večeři už byli všichni (kromě nás dospělých) plni elánu na brännball.

LSP – úterý

29. 7. 2014

Zase ani chvíle klidu. Běhání na čas, lanové aktivity a brännball. Večer letní kino. Aspoň nějaký odpočinek. Zítra nás čeká Sněžka.

LSP – pondělí

28. 7. 2014

Dopoledne a po večeři sport, odpoledne vycházka do Vrchlabí  – celkem cca 11 km.

LSP – neděle

27. 7. 2014

Dnešní den jsme věnovali různým sportovním aktivitám.

Letní sportovní pobyt

26. 7. 2014

Do místa pobytu jsme dojeli kolem půl jedenácté, šli na krátkou procházku a v půl jedné jsme již obědvali. Poté jsme se ubytovali a pak až do večera hráli různé hry.

Krásné prázdniny!

27. 6. 2014

ZŠ Donovalská přeje všem žákům i rodičům krásné prázdniny a těšíme se na viděnou 1. září 2014!

Poslední zvonění

27. 6. 2014

Fotky z posledního zvonění najdete ZDE.

Zbraslavský pohár

23. 6. 2014

23.6. se ve sportovní hale Na Třebešíně uskutečnil další ročník Zbraslavského poháru ve dvou kategoriích. Zlaté medaile získalo družstvo našich žáků z třetích  a pátých tříd ve složení Čížek, Štrunc, Ňachajová, Dobšovičová, Peterka – nejlepší střelec týmu, Wiener – nejlepší hráč týmu, Pavlica, Šilhánek a Filip ml. Bronzové medaile získalo družstvo starších chlapců ve složení Doležal -  nejlepší střelec týmu, Hudut – nejlepší hráč týmu, Ristič, Kebrle, Sekal, Hošek, Stacho, Říha, Vlásek a  Filip st. Všem  gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Ozdravný pobyt Lites – Mnichovo Hradiště

16. 6. 2014

Fotogalerii z kurzu naleznete ZDE.

Příjezd z ozdravného pobytu je, tak jak bylo dopředu avizováno,  v 16:00!!!

Z procházky nakonec byl pěkný výlet i se zmrzlinou. Odpoledne se pak děti ve skupinách věnovaly nejrůznějším aktivitám od netradičních her, přes lanové překážky až po vaření kotlíkového guláše. Skupiny se také průběžně střídají v bazénu. Středeční dopoledne bylo vyplněno sportovními hrami, ve kterých soutěžilo osm věkově smíšených týmů.

První rychlé info z ozdravného pobytu: cesta bez problémů, všichni jsou ubytováni, jídlo výborné. Areál má k dispozici několik sportovišť, která jsme hned po rozřazení do družstev začali využívat. Zítra nás čeká první delší procházka s cílem zorientovat se v okolí.


WordPress Loves AJAX